Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinio ugdymo skyrius

Sveikos mokyklos pažymėjimas

Mokykla tapo 2011 – 2012 m.m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nugalėtoja kaimo

progimnazijų ir pagrindinių mokyklų grupėje. Finalinėse varžybose dalyvavo 71 Lietuvos

mokykla. Sportininkai surinko 633 taškus. Antrą vietą užėmė Joniškio raj. Gataučių Marcės

Katiliūtės pagrindinė mokykla, surinkusi 437 taškus. Trečią – Jonavos rajono Ruklos Jono

Stanislausko pagrindinė mokykla.

Lietuvos Vaikų lengvosios atletikos pirmenybėse sidabro medalį iškovojo Aigaras

Skvereckaitis, šuolio į tolį rungtyje nušokęs 4 m 75 cm.

Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunučių žaidynių zoninės lengvosios atletikos varžybos ir rajonų

pirmenybės. Rajono rinktinės sudėtyje buvo ir 6 mūsų mokyklos mokiniai. V.Plentauskas šuolio

į aukštį rungtyje iškovojo sidabro medalį, įveikęs 1 m 70 cm. R.Norkevičius į tolį nušoko 5 m 63

cm ir iškovojo 4 vietą – iki bronzos jam pritrūko 2 cm. J.Risakovas, G.Adamonytė, O.Lisinskas

iškovojo šeštas vietas ir pateko į finalines jaunučių žaidynių varžybas. J.Risakovas, V.Plentauskas.

R.Norkevičius ir T.Zlotkus iš Biržų bėgo estafetę 4x100 m ir atkaklioje kovoje iškovojo sidabro

medalius.

Biržuose vyko Aukštaitijos taurės lengvosios atletikos varžybų baigiamasis etapas.

Aigaras Skvereckaitis rutulio stūmime laimėjo visus 4 etapus ir tapo taurės laimėtoju. Šuolio į aukštį

ir į tolį rungtyje Ugnius Vaitekūnas laimėjo sidabro ir bronzos medalius. 500 m bėgime sidabrą

laimėjo Vita Džiulna. Jaunučių grupėje Vytenis Plentauskas pagerino savo asmeninius rezultatus. Šuolio

į tolį rungtyje 5 m 77 cm - jam auksas, šuolio į aukštį rungtyje 1 m 75 cm sidabras. Ovidijus Lisinskas

rutulio stūmime (12 m 13 cm) iškovojo bronzos medalį. Giedrei Adamonytei rutulio stūmime ir šuolio į

aukštį rungtyje – sidabras ir bronza. Egidijai Jasinskytei ir Jauniui Risakovui ieties metime – bronza.

Mokyklos lengvaatlečiai ruošiasi finalinių jaunių žaidynių lengvosios atletikos varžyboms,

kurios vyks birželio 28 – 29 dienomis Vilniuje.

© Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinė mokykla Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas  www.webmanija.lt - Internetiniai sprendimai Jūsų verslui.