Mokykla garsi sportiniais pasiekimais.

Mokykla du kartus tapo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nugalėtoja kompleksinėje įskaitoje: 2007m. ir 2008 m.

Mokyklos mergaičių lengvosios atletikos komanda tapo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nugalėtoja 2007m.

Mokyklos 1 -4 klasių kvadrato komanda tapo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nugalėtoja – 2008m.

Mokyklos komanda varžybose ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ Lietuvos mokinių olimpinio festivalio trečiosios vietos laimėtoja.

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos varžybų nugalėtojais ir prizininkais yra tapę:

Liene Džiulna – pirmoji vieta  - 2007 m.

Aušrė Milišiūnaitė – pirmoji vieta – 2008 m.; antroji vieta – 2007 m. ir 2009 m.

Greta Kalvelytė – pirmoji vieta – 2009 m.

Jovita Šinkūnaitė – antroji vieta – 2007 m.

Lina Lebedeva – antroji vieta – 2007 m.

Raimonda Naktinytė – antroji vieta – 2007 m.

Saulius Rudis – antroji vieta – 2007 m.

Vytenis Plentauskas  - trečioji vieta – 2012 m.

Reimandas Norkevičius  - antroji vieta – 2013 m.

Mūsų sportininkai yra iškovoję nemažai respublikinių varžybų medalių. Tai:

Auksana Gilytė – Lietuvos vaikų pirmenybių čempionė (lengvoji atletika)

Alma Sakalauskaitė – keturiskart Lietuvos jaunių čempionato prizininkė, Lietuvos moksleivių

taurės laimėtoja (lengvoji atletika) – 2002 ir 2003m.

Lienė Džiulna – Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nugalėtoja,2007m. Lietuvos vaikų pirmenybių ir jaunučių žaidynių prizininkė (lengvoji atletika).

Aušrė Milišiūnaitė – Lietuvos rinktinės narė, Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nugalėtoja, tarptautinių varžybų Lenkijoje 2006m. ir triskart Lietuvos vaikų  pirmenybių prizininkė (lengvoji atletika)2006,2007.Lietuvos jaunučių čempionato bronzos medalio laimėtoja – 2009m. Europos vaikų lengvosios atletikos žaidynių sidabro medalio laimėtoja – 2009m.

Jolanta Martinonytė – Lietuvos jaunučių žaidynių sidabro medalininkė 2003m. (lengvoji atletika).Tarptautinių lengvosios atletikos varžybų Švedijoje sidabro medalio laimėtoja – 2005m.

Evaldas Jurgaitis – Lietuvos vaikų pirmenybių prizininkas (lengvoji atletika) 2006m.Tarptautinių lengvosios atletikos varžybų Švedijoje nugalėtojas – 2005m.

Mantas Butkevičius – Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionato prizininkas, Europos vaikų lengvosios atletikos žaidynių Čekijoje bronzos medalio laimėtojas kamuoliuko metimo rungtyje – 2008m.

Vaidotas Skvereckaitis – Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybių prizininkas 4x100 estafeteje. 2009m.

Jaunius Risakovas -  Europos vaikų lengvosios atletikos žaidynių aukso medalio laimėtojas kamuoliuko metimo rungtyje –2008 ir 2009m.. Tarptautinių lengvosios atletikos varžybų Lenkijoje sidabro medalio laimėtojas – 2009m. Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybių nugalėtojas – 2008, 2009 m.

Aigaras Skvereckaitis – Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybių prizininkas – 2012 m.

Vytenis Plentauskas – Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybių prizininkas  - 2012m.

Salvijus Jurgaitis – Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybių prizininkas – 2013m.

Ugnius Vaitekūnas – Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos žaidynių prizininkas – 2014 m.

Modestas Čepulis – Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybių sidabro ir bronzos medalių laimėtojas – 2015 m.

Kristina Kondrotaitė – Lietuvos mokyklų žaidynių sidabro medalio laimėtoja 2016 m.

Aukštus sportinius rezultatus Lietuvos kaimo bendrojo lavinimo mokyklų varžybose yra parodę: Ingrida Smaidžiūnaitė, Snieguolė Morkvėnaitė, Elvija Klevinskaitė, Justina Berdešiūtė.

Zoninių ir tarptautinių varžybų Švedijoje prizininkais yra tapę Mantas Simonavičius, Egidija Jasinskytė, Anna  Fedaščiuk, Laura Bybartaitė, Vidmantas Norkevičius, Sigitas Lapėnas, Laurynas Drevinskas, Darius Noreika.