2018-2019 m. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kvietė šalies mokyklas įsitraukti į projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ veiklas, kurių metu mokiniai turi galimybę dalyvauti įvairiose edukacinėse programose ir užmegzti kūrybines partnerystes. Mūsų mokykla pateikė paraišką ir įsitraukė į šio projekto įgyvendinimą. Buvo pasirinktos 6 edukacinės programos, po dvi iš kiekvienos tematinės kategorijos (2 kultūrinės-meninės krypties, 2 technologijų ir kūrybinių partnerysčių krypties, 2 gamtinės ir ekologinės krypties): „Animacijos magija“, „Įdomioji robotika“, „Tropiniai ir subtropiniai augalai“, edukacinė išvyka į Labanoro girią, meno pažinimas praktiškai „Laiškas M.K.Čiurlioniui“, kūrybinės dirbtuvės „Pasidaryk pats“. Šių veiklų tikslas – sudaryti sąlygas vaikams ugdyti(s) netradicinėje aplinkoje: muziejuose, teatruose, nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose, kitose įvairiose edukacinėse erdvėse. Edukacinės programos padeda mokiniams patraukliais ir inovatyviais būdais susipažinti su kultūra, istorija, meno pasauliu, kūrybinių industrijų galimybėmis (dizainu, technologijomis, amatais, poligrafija ir pan.), lavinti bendrąsias (socialines, komunikacines, kūrybingumo, pažinimo, karjeros) ir dalykines (kultūrinę ir meninę, gamtamokslinę) kompetencijas, technologinius įgūdžius, ugdyti ekologinę savimonę.

Kūrybinis projektas prikėlimas antram gyvenimui