Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos Pačeriaukštės Petro Poškaus
pradinio ugdymo ir daugiafunkcinis centras

Picos gamybos atrakcija (2022-12-24)

Paskutinę dieną prieš šventines žiemos atostogas 2-3 klasės mokinukai ir jų mokytoja nusprendė praleisti dieną mokykloje kitaip. Didžiausia, laukiamiausia, džiaugsmingiausia ir skaniausia atrakcija vaikams buvo picų gamyba. Visi su nekantrumu ir azartu pjaustė, tarkavo, tepė... maisto produktus, kuriais padengė savo picutes. Didžiausias iššūkis buvo sulaukti, kada jos iškeps. Gautas rezultatas tikrai nenuvylė ir pralenkė net visų lūkesčius. Kaip visi vaikai sutartinai sakė: „nesitikėjome, kad taip bus skanu“. Na, o pasisotinę ir laimingi visi šoko, dainavo, sveikino vieni kitus bei filmavosi šventiniam tėvelių pasveikinimo video. Diena buvo praleista prasmingai, naudingai bei džiaugsmingai... visos gyvenimiškos pamokos sutilpo joje. Pasirodo, tiek nedaug tereikia, kad mūsų  vaikai būtų laimingi!

Priedai:

Atgal...