„Motyvacija auga tik sportuojant kartu“ (2021-07-16)

2019 m. laimėjus sporto rėmimo fondo projektų atrankos konkursą ir gavus finansavimą iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos remiamai veiklos sričiai – sporto renginių organizavimui, Pačeriaukštės  skyrius ne tik organizavo lengvosios atletikos varžybas, bet ir vežė pradinių klasių mokinius į Pasvalio baseiną. Ten vaikai mokėsi plaukti bei tobulino savo plaukimo įgūdžius, prisiminė saugaus elgesio vandenyje taisykles. Šiemet, sušvelnėjus karantino sąlygoms, mokiniai į baseiną vyko birželio mėnesį prieš pat vasaros atostogas. Išmokus plaukti bei žinant, kaip reikia elgtis prie vandens ir atsidūrus jame, atsiranda daugiau galimybių užkirsti kelią nelaimingiems atsitikimams, kurie ypač tyko vasaros atostogų metu.. Ši veikla vaikams ne tik labai naudinga dėl plaukimo įgūdžių, bet ir dėl to, kad pagerėjo jų fizinė bei psichinė sveikata, kas labai svarbu po užsitęsusios pandemijos. Džiaugiamės, kad šiomis plaukimo pamokomis patenkinti ne tik mokinukai, bet ir jų tėveliai. Rudenį dar žadame pratęsti šias pamokas vaikams jeigu tik vėl karantinas „nepakiš kojos“.

Ši veikla vyksta pagal projektą „Motyvacija auga tik sportuojant kartu“, projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Priedai:

Atgal...