„Sveikatingumo takas“ (2021-07-15)

2019 m. laimėjus sporto rėmimo fondo projektų atrankos konkursą ir gavus finansavimą iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos remiamoms veiklų sritims – sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimui, Pačeriaukštės skyrius mokyklos teritorijoje įrengė „Sveikatingumo taką“. Lauko aikštelėje prie mokyklos  įmontavome 15 lauko treniruoklių, kuriais naudojasi ne tik visi mokyklos mokiniai, mokytojai, darbuotojai, bet ir kaimo bendruomenės nariai, svečiai. Treniruokliai skirti lavinti visas raumenų grupes.  Esant prastoms oro sąlygoms dar 5 treniruokliai lankytojų ir norinčių pasimankštinti laukia mokyklos viduje, 3 aukšte, esančiame treniruoklių kabinete priešais biblioteką. Nuo pačio mažiausio iki pagyvenusio čia atranda ką veikti bei kiekvienas turi galimybę aktyviai praleisti laiką sportuodami. Vasaros pabaigoje „Sveikatingumo tako“ laukia papildymas, dar 10 lauko treniruoklių. Nors rudenį jau baigiasi mūsų vykdomo projekto įgyvendinimo terminas, tačiau veiklos ir laikas, leidžiamas ant treniruoklių yra ilgalaikis ir tęsis visada. Todėl dar kartą kviečiame visus pasinaudoti šia puikia proga, nemokamai, sveikai pasportuoti ir naudingai praleisti laiką savo sveikatos naudai. Visi esate laukiami.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Priedai:

Atgal...